LEDNING

Krister G. Ramström

Rektor
070-278 62 05
krister.ramstrom@albins.nu


SERVICEPERSONAL

Christina Loman

Kursadministration, ekonomi
0418-146 90
070-644 16 21
christina.loman@albins.nu


Roland Sandell

Vaktmästeri, trycksaker och annonser, kontaktombud Vision
070-296 02 15
roland.sandell@albins.nu


Ingegerd Andersson

Lokalvård, administration mm
076-837 08 94
ingegerd.andersson@albins.nu


Sandra Uutinen Svensson

Kurator
076-141 34 13
sandra.uutinensvensson@albins.nu


Monica Sjölin

SYV
076-141 34 32
monica.sjolin@albins.nu


PEDAGOGISK PERSONAL

Anders Ohlsson

SMF, Agenda 2030
076-141 34 31
anders.ohlsson@albins.nu


Andrea Stockman

Samhällskunskap, engelska
andrea.stockman@albins.nu


Andreas Haglund

Etablering, SMF
andreas.haglund@albins.nu


Anne Olsson

Skrivarlinjen
Ordförande Förbundet folkhögskollärarna
anne.olsson@albins.nu


Elin Nilsson

Skrivarlinjen
elin.nilsson@albins.nu


Elin Nylander

SMF, Etablering
elin.nylander@albins.nu


Emma Gregmar

Engelska, historia
emma.gregmar@albins.nu


Emelie Dahl

Pedagogisk ledare (allmän linje), engelska, historia
076-141 34 73
emelie.dahl@albins.nu


Flora Forsberg

Svenska, religion
flora.forsberg@albins.nu


Fredrik Augustsson

Fackliga kurser, idéburet ledarskap, ideologi, pedagogik
070-694 66 16
fredrik.augustsson@albins.nu


Gunilla Gunnarsson

SMF
gunilla.gunnarsson@albins.nu


Jonas Borgström

IT-ansvarig, Samordnare SMF & Etablering,
iPad/datakunskap, Arbetsmiljö, fackliga kurser
076-141 34 33
jonas.borgstrom@albins.nu


Jonny Nilsson

Matematik, naturkunskap
Ekonomisk administration
076-141 34 36
jonny.nilsson@albins.nu


Karin Olsson

Samhällskunskap, psykologi
karin.olsson@albins.nu


Katarina Björk

Matematik, naturkunskap
katarina.bjork@albins.nu


Kristina (Kicki) Lindfors

Pedagogisk ledare (allmän linje), samhällskunskap
076-141 34 85
kristina.lindfors@albins.nu


Malin Skoglund

Fackliga kurser
malin.skoglund@albins.nu


Martin Berglund

Matematik, naturkunskap
076-141 34 43
martin.berglund@albins.nu


Måns Back Nilsson

SMF, sociala medier
mans.back.nilsson@albins.nu


Paul Ström

Skrivarlinjen
Informationssamordnare
paul.strom@albins.nu


Pontus Wickman

Svenska
pontus.wickman@albins.nu


Sabahudin Varenikic

Fackliga kurser
076-141 32 40
sabahudin.varenikic@albins.nu


Slobodan Narancic

SMF
slobodan.narancic@albins.nu